CSK Kupa

Innen: Go Wiki
Ugrás a navigációhozUgrás a kereséshez

2002-ben létrejött csapatverseny, melyet Okinawa szigetén rendeznek és a CSK, valamint helyi újságok és TV-állomások szponszorálnak. Ázsiai országok (és nem szövetségek!) versenye, így a Japánban játszó külföldiek hazájukat képviselik. Az első verseny első fordulója után a két győztes csapat játszott az első helyért, a két vesztes a 3.-4. helyért. A második verseny óta körmérkőzés van. A díjak 20, 10, 6 illetve 4 millió yen az adott csapatnak. (K) Korea, (C) Kína, (J) Japán, (T) Taiwan

2006.     Kína       Chang Hao (C)        Lee ChangHo (K)     0-1
                     Gu Li (C)            Lee Sedol (K)       1-0
                     Ding Wei (C)         Park YeongHun (K)   0-1
                     Kong Jie (C)         Ko Geuntae(K)       1-0
                     Xie He˙(C)           Choi CheolHan(K)    1-0
                     Yoda Norimoto (J)    O Meien (T)         1-0
                     Yuki Satoshi (J)     Chen Shien (T)      1-0 
                     Takao Shinji (J)     Cho U (T)           0-1
                     Yamashita Keigo (J)  O Rissei (T)        1-0
                     Kono Rin (J)         Han Zenki (T)       1-0
                     Chang Hao (C)        Takao Shinji (J)    1-0
                     Gu Li (C)            Yamashita Keigo (J) 1-0
                     Ding Wei (C)         Kono Rin (J)        0-1
                     Kong Jie (C)         Yoda Norimoto(J)    1-0
                     Xie He˙(C)           Yuki Satoshi(J)     1-0
                     Lee ChangHo (K)      Han Zenki (T)       1-0
                     Lee Sedol (K)        O Meien (T)         1-0
                     Choi CheolHan(K)     Cho U (T)           0-1
                     Park YeongHun (K)    O Rissei (T)        1-0
                     Ko Geuntae(K)        Chen Shien (T)      1-0
                     Lee ChangHo (K)      Yoda Norimoto (J)   0-1
                     Lee Sedol (K)        Takao Shinji (J)    1-0
                     Choi CheolHan(K)     Kono Rin (J)        1-0
                     Park YeongHun (K)    Yamashita Keigo(J)  1-0
                     Ko Geuntae(K)        Yuki Satoshi (J)    1-0
                     Chang Hao (C)        Han Zenki (T)       0-1
                     Gu Li (C)            Cho U (T)           1-0
                     Ding Wei (C)         O Rissei (T)        1-0
                     Kong Jie (C)         O Meien(T)          1-0
                     Xie He˙(C)           Chen Shien(T)       1-0
2005.     Korea      Choi CheolHan (K)    Wang Lei (C)        1-0
                     Lee Sedol (K)        Gu Li (C)           1-0
                     Park YeongHun(K)     Kong Jie (C)        0-1 
                     Kim SongYong(K)      Hu Yaoyu (C)        0-1
                     Lee ChangHo(K)       Zhou Heyang (C)     1-0
                     Takao Shinji (J)     Zhou Junxun (T)     1-0
                     Yuki Satoshi (J)     Rin Kaiho (T)       1-0
                     Yamashita Keigo (J)  O Meien (T)         1-0
                     Hane Naoki (J)       O Rissei (T)        1-0
                     Yoda Norimoto (J)    Cho U (T)           1-0
                     Choi CheolHan (K)    Yoda Norimoto (J)   1-0
                     Lee Sedol (K)        Hane Naoki (J)      1-0
                     Park YeongHun(K)     Takao Shinji (J)    1-0 
                     Kim SongYong(K)      Yuki Satoshi (J)    0-1
                     Lee ChangHo(K)       Yamashita Keigo (J) 1-0
                     Kong Jie (C)         Rin Kaiho (T)       0-1
                     Gu Li (C)            Cho U (T)           1-0
                     Wang Lei (C)         Zhou Junxun (T)     1-0 
                     Hu Yaoyu (C)         O Meien (T)         1-0
                     Zhou Heyang (C)      O Rissei (T)        1-0
                     Takao Shinji (J)     Wang Lei (C)        0-1
                     Yuki Satoshi (J)     Hu Yaoxu (C)        1-0
                     Yamashita Keigo (J)  Zhou Heyang (C)     1-0
                     Hane Naoki (J)       Kong Jie (C)        1-0
                     Yoda Norimoto (J)    Gu Li (C)           1-0
                     Choi CheolHan (K)    O Meien (T)         1-0
                     Lee Sedol (K)        O Rissei (T)        1-0
                     Park YeongHun(K)     Zhou Junxun (T)     1-0 
                     Kim SongYong(K)      Cho U (T)           0-1
                     Lee ChangHo(K)       Rin Kaiho (T)       1-0
2004.     Kína       Yu Bin (C)           Song Taekon (K)     1-0
                     Kong Jie (C)         Choi CheolHan (K)   1-0
                     Ding Wei (C)         Lee Sedol (K)       1-0
                     Wang Xi (C)          Yoo ChangHyeok(K)   1-0
                     Wang Lei ˙(C)        Lee ChangHo(K)      0-1
                     O Meien (T)          Yuki Satoshi (J)    0-1
                     Cho U (T)            Mimura Tomoyasu (J) 0-1
                     O Rissei (T)         Yamashita Keigo (J) 1-0
                     Rin KaiHo (T)        Hane Naoki (J)      1-0
                     Chou Chung-shung (T) Yoda Norimoto (J)   1-0 
                     Song Taekon (K)      Mimura Tomoyasu (J) 1-0
                     Choi CheolHan (K)    Yamashita Keigo (J) 1-0
                     Lee Sedol (K)        Hane Naoki (J)      1-0
                     Yoo ChangHyeok(K)    Yoda Norimoto (J)   0-1
                     Lee ChangHo(K)       Yuki Satoshi (J)    1-0
                     Yu Bin (C)           O Rissei (T)        0-1
                     Kong Jie (C)         Cho U (T)           1-0
                     Ding Wei (C)         Rin Kaiho (T)       1-0
                     Wang Xi (C)          Chou Chung-Shung(T) 1-0
                     Wang Lei ˙(C)        O Meien(T)          1-0
                     Song Taekon (K)      Chou Chung-Shung(T) 1-0
                     Choi CheolHan (K)    Rin Kaiho (T)       1-0
                     Lee Sedol (K)        O Meien (T)         1-0
                     Yoo ChangHyeok(K)    O Rissei (T)        1-0
                     Lee ChangHo(K)       Cho U (T)           1-0
                     Yu Bin (C)           Yamashita Keigo (J) 1-0     
                     Kong Jie (C)         Mimura Tomoyasu (J) 1-0
                     Ding Wei (C)         Yuki Satoshi (J)    0-1
                     Wang Xi (C)          Hane Naoki(J)       1-0
                     Wang Lei ˙(C)        Yoda Norimoto (J)   0-1
2003.     Japán      Yu Bin (C)           Cho HunHyun (K)     1-0
                     Dong Yan (C)         Yoo ChangHyeok(K)   0-1
                     Liu Jin (C)          Lee Sedol(K)        0-1
                     Ding Wei ˙(C)        Lee ChangHo(K)      0-1
                     Wang Xi (C)          Song Taekon (K)     0-1
                     Kato Masao (J)       Rin Kaiho (T)       1-0
                     Yamashita Keigo (J)  O Meien (T)         0-1
                     Yoda Norimoto (J)    O Rissei (T)        1-0
                     Hane Naoki (J)       Cho U (T)           1-0
                     Yuki Satoshi (J)     Huang Xuangreng (T) 1-0
                     Yu Bin (C)           Cho U (T)           0-1
                     Dong Yan (C)         Huang Xuangreng(T)  1-0
                     Liu Jin (C)          O Mein(T)           1-0
                     Ding Wei ˙(C)        Rin Kaiho(T)        1-0
                     Wang Xi (C)          O Rissei (T)        0-1
                     Kato Masao (J)       Cho HunHyun (K)     0-1
                     Yamashita Keigo (J)  Yoo ChangHyeok(K)   1-0
                     Yoda Norimoto (J)    Lee Sedol (K)       1-0
                     Hane Naoki (J)       Lee ChangHo (K)     1-0
                     Yuki Satoshi (J)     Song Taekon (K)     1-0
                     Kato Masao (J)       Liu Jun (C)         0-1
                     Yamashita Keigo (J)  Wang Xi(C)          1-0
                     Yoda Norimoto (J)    Dong Yan (C)        1-0
                     Hane Naoki (J)       Yu Bin (C)          0-1
                     Yuki Satoshi (J)     Ding Wei (C)        1-0
                     Lee ChangHo (K)      Cho U (T)           0-1
                     Cho HunHyun (K)      Rin Kaiho (T)       1-0
                     Yoo ChangHyeok(K)    O Meien (T)         0-1
                     Lee Sedol (K)        O Rissei (T)        0-1
                     Song Taekon (K)      Huang Xuangreng (T) 1-0


2002.     Korea      Cho HunHyun (K)      Rin Kaiho (T)       1-0
                     Park YeongHun (K)    O Meien (T)         1-0
                     Lee Sedol(K)         Yo Kagen (T)        1-0 
                     Yoo ChangHyeok(K)    Zhou Junxun (T)     1-0
                     Lee ChangHo(K)       Rin Zhihan (T)      1-0
                     Chang Hao (C)        Otake Hideo (J)     1-0
                     Yu Bin (C)           Hane Naoki(J)       1-0
                     Ma Xiaochun(C)       Yoda Norimoto (J)   0-1 
                     Wang Lei(C)          Honda Kunihisha (J) 1-0
                     Shao Weigang(C)      Awaji Shuzo (J)     1-0
                     Cho HunHyun (K)      Otake Hideo (J)     1-0
                     Lee ChangHo(K)       Yoda Norimoto (J)   1-0 
                     Park YeongHun (K)    Honda Kunihisha(J)  1-0
                     Yoo ChangHyeok(K)    Awaji Shuzo (J)     1-0
                     Lee Sedol(K)         Hane Naoki (J)      1-0
                     Rin Kaiho (T)        Ma Xiaochun (C)     1-0
                     O Meien (T)          Chang Hao (C)       1-0
                     Yo Kagen (T)         Yu Bin              0-1
                     Zhou Junxun          Shao Weigang        1-0
                     Rin Zhihan           Wang Lei            0-1